Hoşgeldiniz

Wolf Elektronik Hakkında

Endüstriyel enerji alanında öncü bir marka olmak, tüm gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilere yüksek kalitede , yüksek verimlilikte , yüksek memnuniyet hizmetleri sunarak; müşterilerin tek tercihi olmak ilkemizdir

Kuruluşumuzun ilk maddesi olarak kabul ettiğimiz “müşteri memnuniyeti” ilkemizi gerçekleştirmeye çalışırken, Müşterilerimiz ile satış öncesi verilen hizmetin daha fazlasını satış sonrasında da vererek, sürdürülebilir ikili ilişki kurmaktayız.

Wolf Elektronik olarak UPS, Regülatör, STS, IT Pano, Güneş enerjisi sistemleri, Endüstriyel otomasyon sistemleri ve Server kabinleri gibi birçok hizmeti projelendirmekteyiz. Sadece satış aşamasında değil satış sonrası destek hizmetlerinide güvenilir, hızlı ve en ekonomik şekilde sağlamak için ciddi çalışmalar yapmaktayız.

Kesintisiz güç kaynağı ile ilgili Bakım,Devreye Alma,Yedek Parça ve Teknik Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bizi aramanız yeterli. Türkiye’nin her bölgesine teknik servis ağımız ile 7/24 kesintisiz hizmet sunmak önceliğimizdir.

Sertifikalarımız

Avantajlarımız Felsefemiz

Türkiye'nin her noktasında da 7 gün 24 saat kolay ulaşılabilir olmayı ve hızlı servis vermeyi amaçlayan WOLF, 7 bölge de bulunan çözüm ortakları ile konusunda uzman, sertifikalı saha mühendisleri, kaliteli, dürüst hizmet anlayısı ve müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı kalarak hizmetlerini sürdürmektedir.

7/24 Teknik Servis
Ücretsiz
Güç Ölçümü
En İyi Fiyat Garantisi
Lisanslı Uzman Kadro
Hızlı & Güvenilir Çözümler

Cihazlarınızın Bakımı Hakkında Desteğe mi İhtiyacınız Var?

Bizimle İletişime Geçin - Uzman Kadromuz İle Hizmetinizdeyiz.

İletişime Geç
Arıza Kaydı Formu

Request a Free Estimate

To request a free estimate please contact our office at 1 (800) 765-43-21 or fill out the form below

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.